jesteś: AktualnościPowiększ tekst: A

Puchar zdobyty

Dodano: 2013-03-18

Puchar zdobyty
Fot. Krzysztof Marciniuk „Głos Ziemi Cieszyńskiej”

Zakończyła się szósta edycja halowej piłki nożnej „Pod Kotarzem” o Puchar Rady Gminy Brenna. Główne trofeum zdobyła Niebieska Erka, czyli drużyna w składzie, której zagrali również samorządowcy. Jest to już trzecie zwycięstwo tej drużyny.

 
Jako bramkarz, bardzo się cieszę, że mogłem pomóc drużynie. Zwycięstwo nie przyszło nam łatwo. Tegoroczny poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Świadczyć może o tym dopiero siódme miejsce mistrza poprzedniej edycji Kamtex-u. Na uwagę zasługuje fakt, że w 22 meczach nie doznaliśmy żadnej porażki. Mistrzowską koronę zapewniło nam zwycięstwo w 20 meczach i tylko 2 remisy.  
 
Drugie miejsce wywalczyła drużyna Sferis Skoczów, a na najniższym stopniu podium uplasował się Dream Team.
 
Bardzo dziękuję organizatorom za bardzo dobrze przygotowany turniej. Wszystkim zawodnikom i drużynom za stworzenie wspaniałej atmosfery i sportowej rywalizacji.
 
Słowa podziękowania należą się Krzysztofowi Gawlasowi, który czuwał nad przebiegiem rozgrywek.
 
Na zdjęciu. W górnym rzędzie (od lewej): Jan Greń, Dominik Matuszyk,, Krystian Żyłka, Robert Madzia; w dolnym rzędzie (od lewej): Krzysztof Gawlas, Jerzy Pilch, Janusz Jasiński, Krzysztof Majeran. W drużynie zagrali również nieobecni na zdjęciu: Bogusław Szczotka, Przemysław Meissner i Damian Nowak.     
 
Pobierz artykuł w formacie  
Udostępnij  
Drukuj artykuł  
 
Pozostałe informacje:
Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

2018-03-31

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wielu radosnych chwil przepełnionych miłością i wzajemną życzliwością. Niech tajemnica Zmartwychwstania Pańskiego wzmocni wiarę, rozproszy niepokoje, przywróci nadzieję. Zdrowych, pogodnych i prawdziwie rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy. Wójt Gminy Brenna Jerzy Pilch czytaj więcej »

Austria? Włochy? Może Beskidy :)

Austria? Włochy? Może Beskidy :)

2018-03-13

Ciekawy artykuł dotyczący naszego regionu można przeczytać na portalu Samorządowym. Link w artykule. czytaj więcej »

 
XX Zimowe Igrzyska Abstynentów

XX Zimowe Igrzyska Abstynentów

2018-03-12

W dniu 11 marca 2018 r. w Brennej na stoku narciarskim „Pod Starym Groniem”, przy sprzyjającej aurze i w bardzo miłej atmosferze, odbyły się XX Zimowe Igrzyska Abstynentów Brenna 2018. czytaj więcej »

Młodzież zapobiega pożarom

Młodzież zapobiega pożarom

2018-03-02

2 marca w sali sesyjnej w Urzędzie Gminy Brenna odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. czytaj więcej »

 
Zimowy krajobraz na papierze

Zimowy krajobraz na papierze

2018-02-28

W środę 28 lutego 2018 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Brenna odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w gminnym konkursie plastycznym „Zimowy krajobraz”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Brennej. czytaj więcej »

Rozwój gminy Brenna - rozmowa wideo

Rozwój gminy Brenna - rozmowa wideo

2018-02-26

Spotkanie z dziennikarką PORTALU SAMORZĄDOWEGO, Katarzyną Domagała-Szymonek. czytaj więcej »

 
GIEŁDY PARTNERSTW Euroregionu Śląsk Cieszyński

GIEŁDY PARTNERSTW Euroregionu Śląsk Cieszyński

2018-02-22

W dniu 19.02.2018r. na sali sesyjnej Urzędu Gminy w Brennej odbyła się „Giełda Partnerstw” w ramach projektu „Brenna Písečná – wspólny start”. czytaj więcej »

O budżecie gminy Brenna

O budżecie gminy Brenna

2018-02-05

Wywiad dla portalu www.ox.pl czytaj więcej »

 
Życzenia Swiąteczne

Życzenia Swiąteczne

2017-12-24

Obejrzyj Życzenia Świateczne czytaj więcej »

5. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce ponownie ze Złotą Kozicą!

5. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce ponownie ze Złotą Kozicą!

2017-11-28

5. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce po raz drugi z rzędu Najlepszym Biegiem Górskim w Stylu Anglosaskim w Polsce oraz trzecim w klasyfikacji generalnej! czytaj więcej »

 
Wręczono Srebrne Cieszynianki

Wręczono Srebrne Cieszynianki

2017-11-15

Decyzją Rady Gminy Brenna tegoroczny Laur Srebrnej Cieszynianki otrzymała mieszkanka Brennej Krystyna Żyłka. czytaj więcej »

Obchody Święta Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości

2017-11-13

11 Listopada obchodziliśmy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Ten dzień przypomina nam o trudnych 123 latach, w czasie których nasza ojczyzna znajdowała się pod zaborami, wspominamy Tych, którzy w walce o wolną Polskę oddali swoje życie. czytaj więcej »