jesteś: AktualnościPowiększ tekst: A

Podsumowanie akcji promocyjnej z zakresu wniosków obszarowych

Dodano: 2013-04-11

Podsumowanie akcji promocyjnej z zakresu wniosków obszarowych
zdjęcia: Joanna Chalabowska

W marcu br. w Cieszyńskim Biurze Powiatowym ARiMR w Międzyświeciu  odbyła się narada Dyrekcji Śląskiego OR z Kierownikami Biur Powiatowych  przy współudziale przedstawicieli instytucji współpracujących podsumowująca kończącą się kampanię informacyjno-promocyjną z zakresu przyjmowania wniosków obszarowych, rolno środowiskowych  i ONW.

 
Naradę rozpoczął Stanisław Gmitruk Dyrektor Śląskiego OR ARiMR, który powitał wszystkich zebranych oraz podkreślił ważną rolę instytucji współpracujących na rzecz rolnictwa w promocji oraz udzielania wsparcia beneficjentom przy składaniu wniosków.
 
Przez organizatora zostałem poproszony o zabranie głosu w imieniu przedstawicieli samorządu. W krótkiej prezentacji przedstawiłem informację z Powiatu Cieszyńskiego dotyczącą charakteru sektora rolniczego. Ponadto zapoznałem uczestników z kompetencjami samorządu powiatowego działającego na rzecz rolnictwa.
 
 W części merytorycznej głos zabrała Joanna Chalabowska główny specjalista Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Śląskim OR ARiMR, która podsumowała akcję informacyjno-promocyjną, która odbyła się na terenie  województwa  śląskiego.
 
Następnie Artur Chyra  Kierownik Biura Działań Społecznych i Środowiskowych w Śląskim OR przedstawił informacje dotyczące stanu przygotowań Biur Powiatowych ARiMR do przyjmowania wniosków obszarowych, rolno środowiskowych oraz ONW.  Przedstawił również najważniejsze zagadnienia dotyczące zmian proceduralnych w obsłudze wniosków.
 
Następnie wypowiadali się przybyli na naradę Goście, którzy zgodnie podkreślali dobrą współpracę ze Śląskim Oddziałem Regionalnym oraz Biurami Powiatowymi  podczas kampanii informacyjno-promocyjnej dla rolników z zakresu wniosków obszarowych.
Na zakończenie Stanisław Gmitruk Dyrektor Śląskiego OR ARiMR podziękował wszystkim za przybycie. 
 
Pobierz artykuł w formacie  
Udostępnij  
Drukuj artykuł  
 
Pozostałe informacje:
Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

2018-03-31

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wielu radosnych chwil przepełnionych miłością i wzajemną życzliwością. Niech tajemnica Zmartwychwstania Pańskiego wzmocni wiarę, rozproszy niepokoje, przywróci nadzieję. Zdrowych, pogodnych i prawdziwie rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy. Wójt Gminy Brenna Jerzy Pilch czytaj więcej »

Austria? Włochy? Może Beskidy :)

Austria? Włochy? Może Beskidy :)

2018-03-13

Ciekawy artykuł dotyczący naszego regionu można przeczytać na portalu Samorządowym. Link w artykule. czytaj więcej »

 
XX Zimowe Igrzyska Abstynentów

XX Zimowe Igrzyska Abstynentów

2018-03-12

W dniu 11 marca 2018 r. w Brennej na stoku narciarskim „Pod Starym Groniem”, przy sprzyjającej aurze i w bardzo miłej atmosferze, odbyły się XX Zimowe Igrzyska Abstynentów Brenna 2018. czytaj więcej »

Młodzież zapobiega pożarom

Młodzież zapobiega pożarom

2018-03-02

2 marca w sali sesyjnej w Urzędzie Gminy Brenna odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. czytaj więcej »

 
Zimowy krajobraz na papierze

Zimowy krajobraz na papierze

2018-02-28

W środę 28 lutego 2018 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Brenna odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w gminnym konkursie plastycznym „Zimowy krajobraz”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Brennej. czytaj więcej »

Rozwój gminy Brenna - rozmowa wideo

Rozwój gminy Brenna - rozmowa wideo

2018-02-26

Spotkanie z dziennikarką PORTALU SAMORZĄDOWEGO, Katarzyną Domagała-Szymonek. czytaj więcej »

 
GIEŁDY PARTNERSTW Euroregionu Śląsk Cieszyński

GIEŁDY PARTNERSTW Euroregionu Śląsk Cieszyński

2018-02-22

W dniu 19.02.2018r. na sali sesyjnej Urzędu Gminy w Brennej odbyła się „Giełda Partnerstw” w ramach projektu „Brenna Písečná – wspólny start”. czytaj więcej »

O budżecie gminy Brenna

O budżecie gminy Brenna

2018-02-05

Wywiad dla portalu www.ox.pl czytaj więcej »

 
Życzenia Swiąteczne

Życzenia Swiąteczne

2017-12-24

Obejrzyj Życzenia Świateczne czytaj więcej »

5. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce ponownie ze Złotą Kozicą!

5. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce ponownie ze Złotą Kozicą!

2017-11-28

5. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce po raz drugi z rzędu Najlepszym Biegiem Górskim w Stylu Anglosaskim w Polsce oraz trzecim w klasyfikacji generalnej! czytaj więcej »

 
Wręczono Srebrne Cieszynianki

Wręczono Srebrne Cieszynianki

2017-11-15

Decyzją Rady Gminy Brenna tegoroczny Laur Srebrnej Cieszynianki otrzymała mieszkanka Brennej Krystyna Żyłka. czytaj więcej »

Obchody Święta Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości

2017-11-13

11 Listopada obchodziliśmy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Ten dzień przypomina nam o trudnych 123 latach, w czasie których nasza ojczyzna znajdowała się pod zaborami, wspominamy Tych, którzy w walce o wolną Polskę oddali swoje życie. czytaj więcej »